Sertifikalı
Ürünlerimiz
Alman
Menşeili
Alanında
Zirve'de
İletişim

Hakkımızda

Zirve Çadır Kiralama ve Organizasyon

Kalite

Çadırlarımız yüksek kalite, esnek ve hafiftir. Uluslararası kalite sertifikalarına sahiptir. Uzun kullanıma uygundur, boya gerektirmez, rüzgar direnci yüksektir yıkılmaz.

Tasarım

Çadırlarımız şık tasarımı ve farklı ebatları ile organizasyonlarınızda hem işinizi kolaylaştıracak hem de konuklarınıza şık bir deneyim yaşatacaktır.

Dayanıklılık

Ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun 1421 Gerilme direnci (yırtılmama) ISO belgeli, B1 Avrupa alev yürütmez belgeli ve 2411 ISO Yapışma belgelidir.

Güven

Uzman kadromuz, tecrübeli ekibimiz ile çadır kurulumunuzu zamanında tamamlar ve etkinliğinizi organize ederek tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluruz.

Zirve Çadır

Zirve Çadır Kiralama ve Organizasyon, daima en iyiyi ve en kaliteliyi hedefleyerek sektöründe zirveye oynamaktadır. Organize ettiğimiz tüm etkinliklerde, birinci sınıf kalitede ve dayanıklı ürünlerimizle öncelikle iş güvenliği düşünülerek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

9 m2 den, 9.000 m2 ye kadar farklı modellerde kiralık çadırlarımızla, iklimlendirme ( ısıtma – soğutma) aydınlatma, süsleme, zemin-poyum ve halı kaplaması gibi ihtiyaç duyacağınız tüm kiralık sistemlerle birlikte organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Açılış töreni & Kongre & Nişan & Düğün & Davet & Kokteyl & fuar & Ramazan etkinlikleriniz için çadır ve aksesuarları kiralama alanında hizmet vermekteyiz. Alanında uzman, dinamik kadromuz ve iş disiplinimiz ile misafirlerinizi ağırlamak için sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek tek amacımız.

Güvenilir uzman kadro

Sektörde uzman kadromuzla, bilgi ve tecrübemiz sayesinde çok büyük organizasyon işlerine imza attık. Güvenli ve Kaliteli bir çadır kiralama organizasyon hizmeti almak istiyorsanız, DOĞRU YERDESİNİZ…

Servis & Hizmet

Kiralık çadır ve çadır satışı alanlarında deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız; Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle, her zaman yanınızda.

Hızlı organizasyon

Profesyonel ekibimiz sizlere kısa sürede organizasyonlarınıza en uygun seçenekleri sunarak konuklarınıza rahat edebilecekleri alanları sağlamak için çalışıyor.

Zirve Çadır Kiralama olarak firmamız 2012 yılından bu yana kiralık çadır ve organizasyon sektöründe edinmiş olduğu 5 yıllık engin tecrübe ve iş bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektörde saygın ve belirgin yerini almaya devam etmektedir. Yenilikçi, yaratıcı, kaliteli ve müşteri odaklı iş anlayışımızla tercih edilen bir firma olmaya devam etmekteyiz.
Uluslararası kalite sertifikalarımız

Sertifikalarımız

Yer aldığımız organizasyonları ve kurduğumuz çadırları görüntülemek ister misiniz?